Scientific Learning

scienAKCELERÁTOR VÝUKY ANGLIČTINY

Program vytvořený týmem neurovědců umožňuje mnohonásobně rychlejší učení angličtiny. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro děti i dospělé studenty. 

Miliony studentů po celém světě dosahují výsledků v učení angličtiny díky výjimečnému online programu hodnoceném jako špička ve výuce angličtiny – jde v podstatě o trénink mozku, který se soustředí nejprve na vytvoření základních struktur, které mozek potřebuje k tomu, aby angličtinu dokázal lépe vnímat. Pak jde učení snadněji a hlavně rychleji.

Anglicky on-line ve třech krocích

1. Příprava mozku

Cvičení podobná počítačové hře Vám pomohou vytvořit otisky anglických fonémů (hlásek v mozku) – to Vám umožní angličtinu rychleji vnímat, lépe jí rozumět, dokonaleji vyslovovat a učit se mnohem rychleji.     Fast ForWord

2. Intenzivní trénink

Trénujete slovní zásobu i gramatiku současně. Není prostor pro překládání a nudné učení gramatických pravidel. Angličtina se Vám dostává doslova pod kůži.     Fast ForWord 

3. Průvodce čtením

Každý článek Vám přečte rodilý mluvčí. Klikněte na slovo a ono se vysloví. Nahráváte se a program Vám opravuje výslovnost. Testem zjistíte své porozumění. Velká knihovna textů vhodná od prvňáčků po vysokoškoláky.     Reading Assistant


Fast ForWord

Několik desítek let výzkumů a 20 let praktického ověření se skrývá pod kapotou unikátního programu, který americké ministerstvo školství hodnotí jako nejlepší na výuku angličtiny.  Vám je k dispozici kdekoliv máte přístup k internetu a počítač nebo iPad.

Pracujete nejméně 3-5x týdně. Stanovíte si délku lekce od 30 do 90 minut. Všechna cvičení se adaptují, s každým kliknutím myší, úrovni studenta, takže nedochází k tomu, abyste museli zdlouhavě procházet pro Vás snadným cvičením nebo naopak, že by program nabízel cvičení, která jsou příliš pokročilá pro Vaše schopnosti. Každý postupuje svým tempem. Zvládnutí jednoho modulu může trvat pár týdnů nebo i měsíců – vše záleží na tom, kolik času denně cvičením strávíte a jak vám to půjde! A kromě angličtiny budete trénovat a posilovat paměť, soustředění, správné řazení informací a mnoho dalšího!  

scien-pcCvičení podobná počítačové hře trénují:

 •      paměť, soustředění a rychlost myšlení
 •      dekódování slov
 •      kritické myšlení a analýzu textu
 •      poslech a porozumění

 

scien-pc2Budete:

 • se lépe a déle soustředit
 • rychleji zpracovávat informace
 • číst plynule a s porozuměním
 • pamatovat si více z toho, co jste přečetli a slyšeli

Reading Assistant

Chcete se naučit anglicky číst a vyslovovat jako rodilý mluvčí?Asistent anglického čtení Vám to umožní. Patentovaná technologie rozpoznání hlasu a dokonale vypracovaný program, který Vás povede každým krokem. Vhodné od mírně pokročilých začátečníků (A1) po pokročilé (C1) studenty i jako příprava na zkoušky. Pro děti i dospělé.

Software technologie rozpoznávání hlasu, která pomáhá studentům posílit plynulost čtení, porozumění a rozšířit slovní zásobu. Studenti nejprve poslouchají text namluvený rodilým mluvčím, seznámí se s použitou slovní zásobou a pak sami čtou nahlas text do sluchátek a nahrávají se. V případě nepřesností s výslovností je software přívětivým hlasem opraví. Na závěr student vidí seznam slov, se kterými měl problémy, přehraje si je znovu a projde krátkým testem, který odhalí míru porozumění. Výsledky testu se ihned objeví na obrazovce, aby se podle nich mohl student dále učit.

Jak to funguje?
 • přečti si text
 • poslechni si vzorové čtení textu rodilým mluvčím
 • přečti nahlas text s asistencí softwaru, který hodnotí rychlost a kvalitu výslovnosti
 • odpověz na otázky týkající se porozumění textu

Cena

Měsíc tréninku v programu SciLearn 1500,- Kč

Pro studenty Oxford Jazyková škola sleva 40%

Více informací ZDE


Aktuálně

Darujte cizí jazyk!

27/11/2019

Chcete darovat svým blízkým znalosti? Darujte jim naši poukázku na výuku cizího jazyka dle Vašeho výběru.... číst celé...

španělština pro začátečníky

11/08/2019

Zadejte názevšpanělština pro začátečníky Nabízíme volná místa v kurzu španělštiny pro... číst celé...

Zobrazit další aktuality