Překlady a tlumočení

Přeložíme třeba celou knihu

Překlady a tlumočení

Překladatelský servis

Díky dlouholetým zkušenostem z oboru nabízíme služby na vysoké profesionální a kvalitativní úrovni, preciznost, pružnost a flexibilitu. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost, kterou můžeme snadno zajistit díky spolupráci pouze s prověřenými a nám známými překladateli.

Zdrojové (výchozí) i cílové formáty překladů archivujeme za přísných podmínek ochrany dat. Personál, který koordinuje překladatelskou činnost a překladatelé jsou smluvně vázaní profesní mlčenlivostí o skutečnostech souvisejících s překládanými texty.

Naši kvalifikovaní a zkušení překladatelé záměrně nepoužívají automatické translátory pro zpracování textu. Tvorba překladů probíhá mechanicky. Při periodických překladech standardizovaných textů využíváme přednastavené šablony, čímž snižujeme Vaše finanční náklady. Vstupní a výstupní formáty překladů závisí na přání klienta.

V případě periodických velkoobjemových zakázek poskytujeme zdarma úvodní prezentační projekt a zajímavé slevy. Mezi naše klienty patří soukromé společnosti, státní správa i široká veřejnost.

Zašlete, nebo nám osobně doručte Váš zdrojový (výchozí) text překladu, a my Vám nezávazně obratem sdělíme orientační cenu. Za standardní zdrojové formáty textů jsou považovány: MS Word, Excel, PDF, Power Point.

-

Překládáme

-
V případě zájmu Vám moc rádi vytvoříme nezávaznou kalkulaci.
Prosím kontaktujte nás na telefonním čísle +420 775 277 888 nebo emailu info@tozvladnete.cz
Překlady a tlumočení

Tlumočnický servis

Zajistíme profesionální tlumočení pro Vaši konferenci či obchodní jednání. Naše jazyková škola spolupracuje s kvalifikovanými tlumočníky s mnohaletou praxí.

Běžné tlumočení

Toto tlumočení je vhodné především pro obchodní jednání a pracovní schůzky s menším počtem účastníků, jež se konají ve firmě zákazníka či v terénu.

Tlumočení s ověřením

Zde zajišťujeme tlumočníka s doložkou a razítkem soudního překladatele. Tento typ tlumočení je vhodný především pro notářské zápisy, svatby nebo závěrečné zkoušky cizinců v autoškole.

Simultánní tlumočení

Toto tlumočení je vhodné především pro valné hromady a kongresy.
a) Kabinky
Používá se pro tlumočení více účastníkům. Tlumočník sedí v kabině a hovoří zároveň s řečníkem. Tlumočený projev je přenášen účastníkům pomocí přijímače a sluchátek. Pro tento typ tlumočení jsou potřeba dva tlumočníci, kteří se v kabině střídají po cca 20 minutách.

b) Šepotáž
Používá se pro tlumočení jednotlivci. Tlumočník sedí vedle toho, komu tlumočí, a zároveň jak hovoří řečník, tlumočí tlumeným hlasem projev řečníka.

Provádíme tlumočení v těchto jazycích a jejich kombinacích:
angličtina
němčina
francouzština
španělština
ruština
ukrajinština

Obory

Provádíme tlumočení všech oborů, pokud zákazník dodá dostatečné podkladové materiály pro přípravu tlumočníka.

Další služby

expresní zajištění tlumočníka
zajištění tlumočníka do zahraničí
dabing audiokazet a DVD

V případě zájmu Vám moc rádi vytvoříme nezávaznou kalkulaci. Prosím kontaktujte nás na telefonním čísle +420 775 277 888 nebo emailu info@tozvladnete.cz

Přejít nahoru